Podmínky před tetováním

-Objednávky se provádějí telefonicky, přes email nabo facebook,či přiosobních konzultacích.

-Vyžaduji co nejpřesnější popis motivu na jehož základě vytvořím návrh (uvítám zaslání inspiračních obrázků,vlastní skicu atp.)

-Motiv je nutné mít v dobré kvalitě a dané barevnosti jinak není možné zaručit daný výsledek. Je lepší přinést si motiv s sebou na sezení, nebo poslat mailem, či přes Facebook!


Co dělat před tetováním

     Na tetovanémmístě nesmí být pokožka podrážděná od slunce nebo soláriači jiná poranění.


     Jestliže trpíte nějakým onemocněním, alergií, nebo užíváte léky, musíte upozornit tatéra a prokonzultovat možnosti se svým lékařem.


     Před a po tetování nesmíte požívat alkohol a látky zvyšující tlak krve po dobu 24 hodin.


     Nesmíte být pod vlivem jakékoliv psychotropní látky.


     Bolestivost tetování je individuální.


     Před tetováním by jste měli být dobře najezení a vyspaní. Je potřeba mít dost cukru v krvi, kvůli nevolnostem a lepšímu snášení bolesti. Při nízké hladině cukru v krvi hrozí nevolnost až omdlévání.


     Nepijte alkoholické ani kofeinové nápoje (káva, cola), nepožívejte omamné látky, cigarety !!!!!

     Před tetováním nesmíte brát antibiotika!!!!!(minimálně týden ) Nesmíte být nemocní!!!!!!!!!!! Komplikacemi jsou také diabetes, zvýšená krvácivost, zvýšený

krevní tlak, alergie na desinfekci...vše MUSÍTE oznámit dopředu a domluvit se s tatérem, popřípadě i s lékařem kontraindikace - infekční choroby(hepatitida, HIV/AIDS...),těhotenství...
    

Pokud jste mladší 18-ti let ,bude vám zaslán formulář pro zákonné zástupce, kde vyžaduji telefonní číslo a podpis zástupce. Popřípadě Vás mohu vyzvat,aby byl zákonný zástupce přítomen!!!!!